Dnia 22 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Na początek o godzinie 8.00 w tutejszym kościele ksiądz proboszcz odprawił Mszę świętą. Następnie uczniowie wraz z rodzicami oraz grono pedagogiczne zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie miała miejsce oficjalna część dnia. 

Na wstępie Dyrektor Szkoły serdecznie powitał wszystkich zgromadzonych. Po krótkim podziękowaniu za całoroczną pracę oddał głos uczniom klasy III, którzy tego dnia zakończyli swą wczesnoszkolną edukację. Zanim trzecioklasiści przedstawili część artystyczną, zostali powitani na wyższym szczeblu edukacji przez starszego ucznia, a na koniec młodsi koledzy i koleżanki pożegnali ich słowem oraz słodkim „upominkiem”.

Po wzruszającym występie Dyrektor wraz z wychowawcami klas rozdał uczniom świadectwa, a wyróżnionym wręczył nagrody książkowe. Oprócz tego uhonorowani zostali także laureaci kilku konkursów. Na zakończenie Dyrektor życzył wszystkim bezpiecznych i pełnych wrażeń wakacji.

 

   

Wybierz nas

  • Wykwalifikowana kadra
  • Małoliczne oddziały
  • Język angielski w przedszkolu
  • Indywidualne podejście
  • Blisko Ciebie...

Nasze motto

"Staramy się każde dziecko zrozumieć i stwarzać mu warunki i bodźce, aby chciało być lepsze."

 

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu! 

Phone (61) 477-57-90
email dspgorzykowo@wp.pl
web www.spgorzykowo.pl

© 2021 Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Gorzykowie
Wykonanie: IT Assist