V SPOTKANIE POKOLEŃ W NIEPUBLICZNEJ SZKOLE
PODSTAWOWEJ W GORZYKOWIE

Już po raz piąty mieliśmy zaszczyt gościć w murach naszej szkoły babcie i dziadków naszych uczniów. W piątek dnia 9.02.2018 roku spotkaliśmy się wszyscy na uroczystości szkolnej łączącej pokolenia i nawiązującej do święta seniorów obchodzonego w styczniu. W przygotowanie imprezy zaangażowani byli zarówno uczniowie szkoły, jak i nasi najmłodsi podopieczni z oddziałów przedszkolnych, którzy zaprezentowali piękne wiersze i pochwalili się swoimi umiejętnościami wokalnymi. Występ uświetniła kabaretowa improwizacja ruchowa do rosyjskiej piosenki przygotowana przez uczniów klasy I i III, wywołująca na twarzach naszych gości szczere uśmiechy. Na koniec wnuki obdarowały swoje babcie i swoich dziadków podarunkami i wszyscy razem zasiedli do słodkiej biesiady.

Mamy nadzieję, że tegoroczne wspólne spotkanie sprawiło seniorom wiele radości!

Na następne zapraszamy już za rok!


Agata Pizoń
Patrycja Tyczka - Morzyńska

   

Wybierz nas

  • Wykwalifikowana kadra
  • Małoliczne oddziały
  • Język angielski w przedszkolu
  • Indywidualne podejście
  • Blisko Ciebie...

Nasze motto

"Staramy się każde dziecko zrozumieć i stwarzać mu warunki i bodźce, aby chciało być lepsze."

 

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu! 

Phone (61) 477-57-90
email dspgorzykowo@wp.pl
web www.spgorzykowo.pl

© 2021 Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Gorzykowie
Wykonanie: IT Assist