Dnia 19 października obchodziliśmy w naszej szkole jesienne święto.

DZIEŃ PIECZONEGO JABŁKA, które stało się doskonałą okazją do integracji i wspólnych zabaw. Sportową niespodziankę, zaplanowaną na aktywne spędzanie tego dnia, stanowiły odwiedziny pana Jakuba Moskala - założyciela i trenera Akademii Futbolu 92. Nasz gość poprzez przygotowane gry i ćwiczenia sportowe, pokazał nam ile wysiłku trzeba włożyć aby osiągnąć sukces. Zgodnie z wpisującą się w naszej szkole tradycją,w tym dniu nie zabrakło również degustacji pieczonych jabłek ze śmietaną i cynamonem. Na zakończenie spotkania wykonaliśmy plakaty, które można podziwiać na korytarzach naszej placówki.

P. Tyczka - Morzyńska
A. Pizoń

 

  

Wybierz nas

  • Wykwalifikowana kadra
  • Małoliczne oddziały
  • Język angielski w przedszkolu
  • Indywidualne podejście
  • Blisko Ciebie...

Nasze motto

"Staramy się każde dziecko zrozumieć i stwarzać mu warunki i bodźce, aby chciało być lepsze."

 

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu! 

Phone (61) 477-57-90
email dspgorzykowo@wp.pl
web www.spgorzykowo.pl

© 2021 Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Gorzykowie
Wykonanie: IT Assist