Gdy wiosna zagościła już w naszym przedszkolu, zaczął się czas tworzenia świątecznych dekoracji. Właśnie z tej okazji 8 kwietnia zaprosiliśmy rodziców do naszego przedszkola na Wielkanocne warsztaty plastyczne. Rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość wykorzystania wszystkich dostępnych materiałów i stworzenia swoich wymarzonych prac. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców...:):)

   

Wybierz nas

  • Wykwalifikowana kadra
  • Małoliczne oddziały
  • Język angielski w przedszkolu
  • Indywidualne podejście
  • Blisko Ciebie...

Nasze motto

"Staramy się każde dziecko zrozumieć i stwarzać mu warunki i bodźce, aby chciało być lepsze."

 

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu! 

Phone (61) 477-57-90
email dspgorzykowo@wp.pl
web www.spgorzykowo.pl

© 2024 Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Gorzykowie
Wykonanie: IT Assist