„Kiedy tancerz tańczy, ziemia pod nim jest święta…”
Martha Graham

W ostatni piątek przed feriami (11 stycznia 2019), nasza szkoła zmieniła się w pięknie ustrojoną salę balową. Na uroczystości pojawili się nieznani dotąd goście. Wśród nich można było spotkać muszkieterów, piratów, strażaków, policjantów, zakonnice, sławnych piłkarzy, księżniczki, modelki prosto z wybiegu i wiele innych ciekawych postaci. Szybko okazało się, że to nasi kochani uczniowie oraz przedszkolacy wraz z rodzinami.

Uroczystość, zgodnie z tradycją, rozpoczęła się krótką przemową Pana Dyrektora. Dużą niespodzianką była wizyta Gwiazdora, który rozdał dzieciom prezenty oraz życzył zgodnej, udanej zabawy karnawałowej oraz pomyślności w Nowym Roku.

W bajkowej scenerii, przy skocznej muzyce, dzieci bawiły się fantastycznie. Odbyły się konkursy taneczne, zabawy z balonami i wiele ciekawych atrakcji. Jedną z nich była loteria fantowa, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

W tym dniu funkcjonowała również specjalnie zaopatrzona kawiarenka, która serwowała pyszne ciasto oraz gorącą aromatyczną kawę, herbatę i napoje dla naszych milusińskich.

Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom serdecznie dziękujemy za liczne przybycie i wspólną zabawę. Życzymy Wam udanych i bezpiecznych ferii!!!


Agata Pizoń

  

   

Wybierz nas

  • Wykwalifikowana kadra
  • Małoliczne oddziały
  • Język angielski w przedszkolu
  • Indywidualne podejście
  • Blisko Ciebie...

Nasze motto

"Staramy się każde dziecko zrozumieć i stwarzać mu warunki i bodźce, aby chciało być lepsze."

 

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu! 

Phone (61) 477-57-90
email dspgorzykowo@wp.pl
web www.spgorzykowo.pl

© 2024 Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Gorzykowie
Wykonanie: IT Assist