Dnia 11 grudnia 2016 roku Stowarzyszenie „Razem w Przyszłość”, które prowadzi Niepubliczną Szkołę Podstawową i Niepubliczne Przedszkole w Gorzykowie zorganizowało Koncert Bożonarodzeniowy połączony z kiermaszem świątecznym. Ozdoby świąteczne na kiermasz przygotowali członkowie stowarzyszenia, rodzice, uczniowie. W koncercie wystąpili: uczniowie z przedszkola i tutejszej szkoły oraz zaproszeni wykonawcy: Kacper Urbaniak z MDK w Słupcy, zespół wokalny ZSP Witkowo oraz zespół działający przy OKSiR Witkowo.

W powyższej uroczystości udział wzięli: burmistrz GiM Witkowo Marian Gadziński, jego zastępca Łukasz Scheffs, przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Jóźwik, proboszcz ks. Sławomir Zadłużny, sołtysi z Gorzykowa ,Czajek, Odrowąża i Malenina, rodzice, nauczyciele oraz dzieci z tutejszego przedszkola i szkoły.

Przy okazji koncertu prowadzona była akcja pomocy dla Kacpra Urbaniaka. Zebrane środki przekazane zostaną na jego konto jako forma pomocy dla osób niepełnosprawnych. Ponadto odbył się kiermasz sprzedaży ozdób świątecznych. Spotkanie przebiegało w miłej, świątecznej atmosferze, przy dźwiękach kolęd oraz słodkim poczęstunku.
Prezes stowarzyszenia Zdzisław Bosacki serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji koncertu oraz kiermaszu członkom stowarzyszenia, rodzicom, uczniom oraz Panu Karolowi Staniszewskiemu, który prowadził koncert kolęd.

W trakcie koncertu zebrano kwotę 512zł, którą przekazano na konto "Fundacja Dzieciom - Zdążyć z pomocą" z przeznaczeniem "29671 Urbaniak Kacper Słupca - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia".

Zdzisław Bosacki

 

  

Wybierz nas

  • Wykwalifikowana kadra
  • Małoliczne oddziały
  • Język angielski w przedszkolu
  • Indywidualne podejście
  • Blisko Ciebie...

Nasze motto

"Staramy się każde dziecko zrozumieć i stwarzać mu warunki i bodźce, aby chciało być lepsze."

 

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu! 

Phone (61) 477-57-90
email dspgorzykowo@wp.pl
web www.spgorzykowo.pl

© 2024 Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Gorzykowie
Wykonanie: IT Assist