Od pierwszego września bieżącego roku szkolnego (2016/2017) kl. „0” tworzy dziewięcioosobowa grupa przedszkolaków, gdzie przewagę liczebną mają chłopcy. W miłej i życzliwej atmosferze dzieci poszerzają swoją wiedzę i umiejętności. Każde dziecka stanowi odrębne i pełne indywidualności ogniwo, które podczas wielu wspólnych aktywności podczas zajęć, jest nieodłącznym elementem całości.

W „zerówkowej drużynie” – bo tak z pewnością można nazwać kl. „0” biorąc pod uwagę to, jak dobrze są zgrani i jak wzajemnie otaczają się troską, nie brakuje uśmiechu i radości ze wspólnego przebywania i przeżywania. Wszyscy chętnie uczestniczą w zajęciach ruchowych, muzycznych, plastyczny oraz edukacyjnych, podejmując nowe wyzwania, jak również będąc inicjatorami tych nowych wyzwań. W codzienności przedszkolnej staramy się próbować, badać, poznawać, rozwijać swoją wyobraźnię i ciekawość świata.

Dzieci są autorami pięknych prac plastycznych, a poznając litery odkrywają kolejne elementy klucza do świata książki. A jak wiemy „Książka jest jak przepiękny ogród , który można schować do kieszeni” . Dzieci z kl. „0” czerpiąc radość z codziennych obowiązków szkolnych, to niewątpliwie grupa do zadań specjalnych!


Danuta Sucholas

 

 

  

Wybierz nas

  • Wykwalifikowana kadra
  • Małoliczne oddziały
  • Język angielski w przedszkolu
  • Indywidualne podejście
  • Blisko Ciebie...

Nasze motto

"Staramy się każde dziecko zrozumieć i stwarzać mu warunki i bodźce, aby chciało być lepsze."

 

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu! 

Phone (61) 477-57-90
email dspgorzykowo@wp.pl
web www.spgorzykowo.pl

© 2024 Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Gorzykowie
Wykonanie: IT Assist