18 stycznia 2016 r. - ferie, a w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Gorzykowie gwar, muzyka, śmiechy, tańce. Co się dzieje ? W tym dniu odbył się "Balik Karnawałowy", na którym pojawiły się czarownice, strażacy, policjanci, piraci, górale, księżniczki itp. W baliku brali udział również nauczyciele oraz rodzice Naszych pociech. Swoją obecnością zaszczycił Pan Łukasz Grabowski, pełniący obowiązki Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo,który obdarował dzieci paczkami ze słodyczami, złożył wszystkim życzenia i zatańczył wspólnie z wszystkimi uczestnikami baliku pierwszy taniec. Dzieci otrzymały prezenty również od tradycyjnego Gwiazdora, który przybył specjalnie aż z Laponii, a pogoda ku temu sprzyjała. Prężnie działała także kawiarenka,gdzie można było- dzięki Naszym rodzicom -spotkać się przy kawce,herbatce,słodkim "co nieco", hot-dogu, odpocząć po tanecznych "wygibasach".
  Wielkim zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, do której ustawiła się "kilometrowa kolejka", dziękujemy za ciekawe wygrane fanty -misie, gry, wazoniki, filiżanki, słodkości itp. Tańce przeplatane były różnymi zabawami ruchowymi,konkursami, w których można było wygrać nagrody. Wybrana została również "Królewska Para", która po otrzymaniu tradycyjnych koron zatańczyła " królewski taniec".
  Wszystkim dopisywały wspaniałe humory i około godziny 19-tej z uśmiechem na twarzy uczestnicy baliku rozeszli się do domów z okrzykiem - "do zobaczenia za rok".Z.Bosacki

  

Wybierz nas

  • Wykwalifikowana kadra
  • Małoliczne oddziały
  • Język angielski w przedszkolu
  • Indywidualne podejście
  • Blisko Ciebie...

Nasze motto

"Staramy się każde dziecko zrozumieć i stwarzać mu warunki i bodźce, aby chciało być lepsze."

 

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu! 

Phone (61) 477-57-90
email dspgorzykowo@wp.pl
web www.spgorzykowo.pl

© 2024 Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Gorzykowie
Wykonanie: IT Assist