18 września uczniowie z naszej szkoły mieli okazję samodzielnie eksperymentować z edukatorami Centrum Nauki Kopernik! Za pośrednictwem internetu gościliśmy e-Naukobus.

Uczniowie poznali zjawiska związane z powietrzem oraz ciśnieniem. Dowiedzieli się, jak działają Półkule Magdeburskie i sprawdzili, jak można utrzymać w powietrzu piłkę plażową. Uczniowie wspólnie z prowadzącymi wykonali proste doświadczenia korzystając z przedmiotów, które zawsze są pod ręką.

Tym samym nasza szkoła wpisała się w program Nauka dla Ciebie, który jest wspólną inicjatywą Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Centrum Nauki Kopernik. Misją organizatorów jest wsparcie szkół i uczniów w nauczaniu zdalnym.

 

Aleksandra Wawrzyniak i Aleksandra Szulc

   

   thenauk

 

560x370 NDC spotkajmy sie w sieci 02

Wybierz nas

  • Wykwalifikowana kadra
  • Małoliczne oddziały
  • Język angielski w przedszkolu
  • Indywidualne podejście
  • Blisko Ciebie...

Nasze motto

"Staramy się każde dziecko zrozumieć i stwarzać mu warunki i bodźce, aby chciało być lepsze."

 

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu! 

Phone (61) 477-57-90
email dspgorzykowo@wp.pl
web www.spgorzykowo.pl

© 2021 Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Gorzykowie
Wykonanie: IT Assist