• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Bezpieczeństwo

BezpieczeństwoMałoliczne klasy zapewniają dotrzeżenie potrzeb każdego dziecka, więc wszyscy czują się bezpiecznie.

Edukacja

EdukacjaŚwietnie przygotowana kadra z pasją i kwalifikacjami zapewnia najwyższe standardy nauczania.

Zabawa

ZabawaZabawa w naszej placówce jest traktowana jako źródło wiedzy i  doświadzenia już od najmłodszych lat.

Przypadający na dzień 30 września Dzień Chłopca, obchodzony był w naszej szkole hucznie. Tego dnia odstąpiliśmy od siedzenia w ławkach, postanowiliśmy skorzystać z ostatnich promieni słońca i świętowaliśmy na boisku szkolnym.

Wszystkie dziewczynki złożyły swoim kolegom życzenia z okazji ich święta oraz wręczyły słodkie niespodzianki. Jednym z głównych punktów programu była wspólna zabawa terenowa wokół szkoły „Gra w 50”. Po wielu zmaganiach i ukończeniu gry przeszliśmy do pieczenia ziemniaków i kiełbasek przy ognisku. Ucztę zakończyło podarowanie uczniom słodkości ufundowanych przez Piekarnię „GLANC”, za co w imieniu uczniów, Dyrektora i Rady Pedagogicznej serdecznie dziękujemy.

Mamy nadzieję, że festyn ten można wpisać do listy kolejnych udanych imprez w naszej szkole.

Agata Pizoń
Patrycja Tyczka

 

  

Wybierz nas

  • Wykwalifikowana kadra
  • Małoliczne oddziały
  • Język angielski w przedszkolu
  • Indywidualne podejście
  • Blisko Ciebie...

Nasze motto

"Staramy się każde dziecko zrozumieć i stwarzać mu warunki i bodźce, aby chciało być lepsze."

 

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu! 

Phone (61) 477-57-90
email dspgorzykowo@wp.pl
web www.spgorzykowo.pl

© 2018 Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Gorzykowie
Wykonanie: IT Assist