Bezpieczeństwo

BezpieczeństwoMałoliczne klasy zapewniają dotrzeżenie potrzeb każdego dziecka, więc wszyscy czują się bezpiecznie.

Edukacja

EdukacjaŚwietnie przygotowana kadra z pasją i kwalifikacjami zapewnia najwyższe standardy nauczania.

Zabawa

ZabawaZabawa w naszej placówce jest traktowana jako źródło wiedzy i  doświadzenia już od najmłodszych lat.

Dnia 19 maja wybraliśmy się do witkowskiego Centrum Kultury, aby obejrzeć spektakl pt. „Baśnie Pana Andersena” w wykonaniu grupy aktorów z Katolickiego Teatru Edukacyjnego z Krakowa.

Wyjazd był dla dzieci okazją do poznania treści najpiękniejszych i ponadczasowych baśni H. Ch. Andersena. Doskonała scenografia, przepiękne kostiumy i żywa gra aktorów sprawiła, że poczuliśmy się, jak w prawdziwym teatrze.

Kolejny spektakl już w przyszłym roku szkolnym !

P. Tyczka
A. Pizoń

Wybierz nas

• Wykwalifikowana kadra
  • Małoliczne oddziały
  • Język angielski w przedszkolu
  • Indywidualne podejście
  • Blisko Ciebie...

Nasze motto

"Staramy się każde dziecko zrozumieć i stwarzać mu warunki i bodźce, aby chciało być lepsze."

Zapraszamy do kontaktu!

Phone (61) 477-57-90